top of page

Vše důležité nejrychleji zveřejňujeme na našich facebookových stránkách: www.facebook.com/skolasafira

3. 3. 2022

BUDEME SE STĚHOVAT

Na krásný nový pozemek u lesa poblíž Chlumu u Dubé. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

23. 2. 2020

VÝLETOVÉ PONDĚLKY

Od března zavádíme další školní den, který bude externí – nebudeme pobývat v sídle školy v Osinalicích, ale vyrážet do terénu.

V plánu máme kombinovat výlety a různé exkurze, program je tvořen spolu s dětmi. Tyto výlety budou otevřeny veřejnosti, takže s námi budou moct chodit i děti, které do Safiry jiné dny nechodí (rodič se může zúčastnit), bude to však den v rámci školy, takže budou probíhat kruhy a platit pravidla školy, které jsme s dětmi daly společně dohromady (stručně zde).

 

Zatím, během března, budeme vyrážet v pondělky 1x za 14 dní, od dubna uvidíme, jestli bude chuť na výlety každý týden. Informace k jednotlivým akcím budou vypsány formou událostí, kde bude upřesněna každá zvlášť – cíl výletu/exkurze, místo a čas srazu a návratu, co s sebou… V nabídce Kontakt a zde najdete odkaz na sdílený kalendář (Google).

 

Cena za dítě na  jednotlivý školní den je 300 Kč nebo při platbě paušálem na celý kalendářní měsíc vyjde den na 250 Kč. Pro více informací, domluvu a přihlášení nás kontaktujte.

15. 8. 2019

Zveme vás na schůzku rodičů, konající se ve středu 27. 8. od 17 hod. Budeme probírat všechny potřebné informace před začátkem školy, budeme tedy moc rádi, když si na nás uděláte čas. Prosíme o potvrzení vaší účasti. Děkujeme, přejeme krásný zbytek prázdnin a těšíme se setkání s vámi!

26. 7. 2019

Zdravíme moc všechny v prázdninovém čase! Rádi bychom vás pozvali na společný výlet na hrad Helfenburk a to v neděli 4. 8. (délka trasy 5 km). Při společně stráveném čase bude mimo jiné prostor pro zodpovězení vašich dotazů ohledně školy. Pište, prosím, kdo se zúčastníte. Těšíme se a přejeme krásné letní dny! :)

Podrobnosti na Facebooku

Donum Felix v Safire.jpg

13. 5. 2019

Rádi bychom všechny rodiče a přátele vznikající školy Safira pozvali na schůzku týkající se školy a upřesňujících informací o jejím zářijovém zrodu. Máme v plánu představit Vám plán propagace školy, financování a zapojení průvodců i externistů. 

Už dnes se můžete kromě tohoto webu podívat na facebookové stránky Demokratická škola Safira. Pracujeme na další propagaci, plánujeme chod školy a tento kolotoč, který se kolem Safiry točí nás stále velmi baví.

 

Schůzka se bude konat příští čtvrtek 23. 5. 2019 od 16.30 v Osinalicích č. p. 24, v areálu spolku DoNitra.

 

Těšíme se na vás!

bottom of page